Politico: Путін буде домагатися скасування санкцій під час другої зустрічі з Трампом

Politico: Путін буде домагатися скасування санкцій під час другої зустрічі з Трампом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трам підтвердив свою зацікавленість у липневій зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Politico.

“Ми розглядаємо таку можливість”, – заявив Трамп журналістам, коли його запитували, чи планує він наступного місяця зустрітися з Путіним.

Між тим у Білому домі заявили, що наступного тижня голова національної служби безпеки Джон Болтон приїде до Москви, щоб підготуватися до зустрічі з Путіним.

Джерело видання, знайоме з ситуацією, повідомило, що Трамп, скоріше за все, зустрівся з Путіним напередодні або після щорічного саміту НАТО в Брюсселі 11 і 12 липня, і що Болтон обговорить можливі місця для зустрічей з російськими чиновниками.

Літній саміт з Путіним знову приведе президента Сполучених Штатів віч на віч з чиновниками, які звинувачуються у втручанні у президентські вибори 2016 року.

Російські експерти стверджують, що Путін побачить у зустрічі з Трампом шанс призупинити західні санкції, введені у відповідь на його агресію в Україні.

Не дивлячись на те, що Трамп наклав економічні санкції на Москву і видворив десятки російських дипломатів із США, він продовжує шукати дружні відносини з Путіним, авторитарним правителем, який підірвав західні демократії.

Нагадаємо, що раніше цього місяця Трамп закликав до реадмісії Росії в групу великомасштабних економічних сил, яка виключила Росію після її анексії з Криму в Україні у 2014 році.

Трамп давно вважає, що США та Росія мають встановити більш тісні відносини. Існує думка, що обидві країни можуть співпрацювати по таким питанням, як боротьба з тероризмом на Близькому Сході, хоча багато експертів сумніваються у тому, що Москві можна довіряти як стратегічному партнерові.

“25-27 червня радник з питань національної безпеки США Джон Болтон зустрінеться з союзниками США в Лондоні та Римі, щоб обговорити питання національної безпеки, а також поїздку до Москви для обговорення можливої ​​зустрічі президентів Трампа та Путіна”, – заявив представник Ради національної безпеки Гарретт Маркіз в цитованому звіті в російських ЗМІ про візит Болтона до Москви.

Також існує думка, що Трамп з Путіним зустрінуться у Відні, хоча деякі спостерігачі з Росії відзначили, що фінальний матч футбольного чемпіонату світу з футболу 2018 року відбудеться 15 липня на стадіоні “Лужники” – а вже за два дні у Трампа запланований візит до Британії.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА інформувала, що Трамп подовжив санкції проти КНДР.

Джерело: Народна Правда