Сенатор США: Путін хоче вирішити з Трампом питання України за її спиною

Зустріч Путіна і Трампа, ймовірно, відбудеться в наступному місяці

Сенатор США: Путін хоче вирішити з Трампом питання України за її спиною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Росії Володимир Путін намагався раніше вирішувати питання України за її спиною, і може повторити свої спроби під час саміту з президентом США Дональдом Трампом.

Про це заявив сенатор-республіканець Роб Портман, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Голос Америки».

Сенатор припустив, що під час зустрічі з Трампом президент Путін попросить прийняти рішення щодо України без присутності української сторони за столом переговорів.

“Одне з питань, яке нас турбує – це те, що під час зустрічі президент Путін попросить прийняти рішення щодо України без присутності української сторони за столом переговорів, як вони робили і раніше”, – підкреслив сенатор, звертаючись до помічника державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вессу Мітчеллу.

У відповідь, Весс Мітчелл зазначив, що позиція США щодо України чітко окреслена. “Щодо України ми завжди займали дуже чітку позицію в публічних заявах. Крім того, закон чітко визначає, що повинна зробити Росія, щоб були зняті або пом’якшені санкції. Ми продемонстрували нашу рішучість, принаймні, надавши військову допомогу українцям і грузинам”, – зазначив чиновник.


Нагадаємо, що раніше цього місяця Трамп закликав до реадмісії Росії в групу великомасштабних економічних сил, яка виключила Росію після її анексії з Криму в Україні у 2014 році.

Трамп давно вважає, що США та Росія мають встановити більш тісні відносини. Існує думка, що обидві країни можуть співпрацювати по таким питанням, як боротьба з тероризмом на Близькому Сході, хоча багато експертів сумніваються у тому, що Москві можна довіряти як стратегічному партнерові.

Також існує думка, що Трамп з Путіним зустрінуться у Відні, хоча деякі спостерігачі з Росії відзначили, що фінальний матч футбольного чемпіонату світу з футболу 2018 року відбудеться 15 липня на стадіоні “Лужники” – а вже за два дні у Трампа запланований візит до Британії.

Джерело: Народна Правда