США збираються відмінити іноземні інвестиції

США збираються відмінити іноземні інвестиції
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Уряд США готує нові обмеження для захисту американських високотехнологічних компаній – тепер вони можуть торкнутися не імпорту, а зарубіжних інвестицій. При цьому глава Мінфіну країни Стівен Мнучін заявив, що цей захід не буде спрямований виключно на китайські компанії, але торкнеться і інші країни, викриті в крадіжці інтелектуальної власності.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Reuters.

Loading...

При цьому, за словами американського міністра фінансів Стівена Мнучіна, відповідні заходи будуть спрямовані не лише проти КНР, але і інших країн, які помічені в систематичному присвоєнні американських ноу-хау.

Обмеження можуть торкнутися компаній, в яких Китай володіє не менше ніж 25-відсотковою часткою, але за словами чиновника, порогове значення частки участі може змінитися, перш ніж про нові заходи буде офіційно оголошено в п’ятницю.

Даний крок, про який спочатку повідомило видання The Wall Street Journal, знаменує собою черговий виток ескалації торгового конфлікту президента США Дональда Трампа з Китаєм, який може схвилювати фінансові ринки і негативно вплинути на зростання світової економіки.

Із 2005 по 2016 рік прямі інвестиції в ці сектори зросли із 1,9 млрд. до 9,8 млрд. доларів.


Нагадаємо, у вівторок, 26 червня, Верховний суд Сполучених Штатів Америки підтримав указ президента Дональда Трампа про заборону на в’їзд в країну громадян, переважно  з мусульманських країн.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...