Українських пенсіонерів можуть звільнити від оплати комуналки

В уряді хочуть підвищити норми і соціальні стандарти життя людей похилого віку

Українських пенсіонерів можуть звільнити від оплати комуналки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, який передбачає звільнення пенсіонерів від оплати комунальних послуг. Згідно йому, літні люди можуть отримати соціальну допомогу у вигляді часткового звільнення від оплати житлово-комунальних послуг.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на beta.in.ua.

Loading...

Метою цього закону є забезпечення всіх ветеранів і пенсіонерів похилого віку допомогою і високими соціальними стандартами для задоволення основних життєвих потреб. Також закон передбачає надання необхідної кількості енергоресурсів для нормальної життєдіяльності в житлових будинках і квартирах.

Цей закон ніяк не вплине на інші закони України та не потребує додаткового фінансування з держбюджету. Таким чином, в уряді хочуть підвищити норми і соціальні стандарти життя людей похилого віку, надавши їм можливість забезпечувати свої життєві потреби.

Як скоро буде розглядатися даний зареєстрований законопроект і коли зможуть взяти, на даний момент, невідомо.


Нагадаємо, з наступного року в Україні почне рости розмір мінімального робочого стажу для отримання пенсії. Щоб вийти на пенсію в 60 років в наступному році, треба буде мати вже 26 років трудового стажу.

Нагадаємо також, з 1 січня 2019 року в Україні має запрацювати другий рівень пенсійної системи.Обов’язковий накопичувальний рівень передбачає, що кожен українець зможе відкладати гроші на особистий рахунок. Надалі зекономлені кошти будуть використовуватися для виплати пенсії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...