В ООН заявили про необхідність взаємного обміну ув’язнених РФ і України

Генсек РЄ говорить про необхідність взаємного звільнення ув'язнених в РФ і Україні

В ООН заявили про необхідність взаємного обміну ув’язнених РФ і України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Генеральний секретар Ради Європи (РЄ) Турбйорн Ягланд заявив у вівторок про намір домагатися звільнення українських ув’язнених у Росії і російських в Україні.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Loading...

“Настав час нам всім сказати, що обидві сторони повинні припинити цю агресивну діяльність, постаратися прийти до деескалації, включаючи звільнення ув’язнених, здійснення обміну ув’язненим”, – заявив Т. Ягланд.

“По-перше, я буду піднімати питання пана Сенцова, але і також я буду піднімати ситуацію із іншими ув’язненими обох сторін, і продовжу це робити”, – додав генсек Ради Європи.

“Але я не здамся, тому що я вважаю, що дуже важливо, щоб обидві сторони доклали зусиль до зниження напруженості, до зупинки будь-якої війни, чи то словами війни, війни зброєю або гібридної війни”, – зазначив він.

У свою чергу, голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив про намір української сторони уточнити позицію Т. Ягланда, який говорить про політв’язнів і в Росії, і в Україні.

“На сьогоднішній день Ягланд все більше починає бути схожим на Педро Аграмунта (екс-президент ПАРЄ – ІФ): коли однією рукою робляться певні кроки, очевидно, узгоджені з Путіним, для того, щоб показати, що він може робити щось для України, а інший проводиться політика у відповідності з політикою Кремля”, – зазначив В. Ар’єв.

За його словами, українська делегація задасть Т. Ягланду питання, “як це так – говорити, що є пропаганда з обох сторін, що є політв’язні з обох сторін”.

При цьому Ар’єв нагадав про позицію української сторони: “В Україні російських політичних в’язнів немає. Є люди, які прийшли зі зброєю на українську землю вбивати українців і захоплювати українські території, це не політичні в’язні, це агресори. Тому риторика Ягланда з головою його видає”.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла про те, що чеський фотограф зробив портрети ув’язнених українців

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...