Колишній міліціонер отримав термін за допомогу бойовикам

Навесні 2014 року правоохоронець порушив присягу і перейшов на бік бойовиків

Колишній міліціонер отримав термін за допомогу бойовикам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-начальника міліції Дебальцеве засуджено до восьми років в’язниці за співпрацю з підконтрольними Кремлю бойовиками і присвоєння зброї. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу прокуратури Донецької області.

Навесні 2014 року 45-річний міліціонер порушив присягу і перейшов на бік терористів. У травні-червні того ж року зрадник “ніс службу” на блокпості бойовиків з автоматом і в одязі з нашивками окупантів. Пособник найманців незаконно оглядав автомобілі, документи громадян і багаж.

Також міліціонер за дорученням свого начальника зберігав у себе вдома табельну зброю і боєприпаси, щоб їх не захопили бойовики. Коли ж у вересні 2014 року керівництво зажадало повернути передане на зберігання, підсудний віддав лише частина арсеналу – інше правоохоронці вже вилучили під час обшуку.

Суди першої та апеляційної інстанцій визнали чоловіка винним у привласненні зброї та боєприпасів (ч. 2 ст. 262 КК), незаконне поводження зі зброєю (ч. 1 ст. 263 КК) та участі терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК) і засудили до восьми років в’язниці.

Засуджений своєї провини не визнав та звернувся до касаційного суду. Однак остання судова інстанція залишила скаргу обвинуваченого без задоволення, а вирок – без змін.


Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА,на Светлодарской дузі бойова група К-2, що входить в 54-ю бригаду, помстилася за пораненого побратима і знищила бойову техніку терористів.

Джерело: Народна Правда