САП відкрила справу проти детектива НАБУ

У НАБУ відзначили, що прокурори САП і детективи НАБУ несуть рівноцінну відповідальність

САП відкрила справу проти детектива НАБУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Правда про чиновників

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти детектива Національного антикорупційного бюро України, який підозрюється у фальсифікації доказів у “бурштиновій справі”, про що було заявлено фігурантом цієї справи – депутатом Максимом Поляковим.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

У НАБУ з цього приводу зазначили, що розслідування “бурштинової справи” проходило під процесуальним керівництвом прокурорів САП на всіх етапах, а це значить, що вони несуть за неї рівноцінну відповідальність.

У повідомленні НАБУ йдеться, що Поляков сумнівається в достовірності стенограми одного з аудіозаписів. На що в бюро відповіли, що стенограма є “абсолютно коректною” і пропонують САП призначити повторну експертизу.

У НАБУ підкреслюють, що це лише одна з багатьох доказів у справі.

“Заяви ж пана Полякова про нібито фальсифікацію доказів щодо нього не відповідають дійсності і, ймовірно, є черговою спробою будь-яким способом уникнути відповідальності”, – йдеться в повідомленні.


Раніше повідомлялося, що сестра “бурштинового” депутата Максима Полякова скупила нерухомості і авто на 700 тисяч доларів, взявши гроші нізвідки.

Джерело: Народна Правда