Соцмережі висміяли антиукраїнську пропаганду “ДНР”

Соцмережі висміяли антиукраїнську пропаганду “ДНР”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Бойовиків терористичної ДНР залякують алкоголем і наркотиками з отрутою від бійців Збройних сил України, що потішило користувачів соціальних мереж. У Twitter Necro Mancer опубліковано фото пропагандистського плакату бойовиків про нібито диверсії українських військових, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Соцмережі висміяли антиукраїнську пропаганду “ДНР”

Loading...

Фото: twitter.com/666_mancer

“Наркотики з отрутою – як масло масляне”, “вони сподіваються що визволителі перестануть ширяться і бухати !?”, “Мабуть все х * рово в Донецькій наркозалежный Республіці”, “Це з Людочкиного кошика вже, тієї що з наколотими апельсинами”, ” вони ще не знають, про жуйки з лезами …. “,” вживайте тільки екологічно чисті наркотики, куплені в ліцензованих урядом дна точках продажів “, ” Цим самим в ДНР практично визнають, що в ВС ДНР служать алкаші і нарики! “, – пишуть в мережі.


Нагадаємо, незаконні збройні формування у вівторок з 7.00 до 18.00 п’ять разів порушили режим припинення вогню в зоні проведення операції об’єднаних сил (ООС), втрат серед українських військовослужбовців немає.

Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в “ДНР” заарештували ще одного міністра. Цього разу ним виявився так званий міністр транспорту Ігор Андрієнко. За попередніми даними міністра звинувачують в розкраданні близько 3 мільярдів рублів, а це 417 мільйонів гривень.

Джерело: Народна Правда