Відомий сценарист отримав три довічних ув’язнення через вбивство українки

Оскаржити вирок у засудженого права немає

Відомий сценарист отримав три довічних ув’язнення через вбивство українки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Суд виніс вирок голлівудському сценаристу та автору коміксів Блейку Лейбелу, який у травні 2016-го замордував 30-річну українку Яну Касьян.

За словами матері загиблої, Лейбела визнали винним у трьох злочинах, за кожен з них чоловік отримав довічне. Оскаржити вирок у засудженого права немає, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Loading...

Блейк Лейбел вбив дружину, коли їхній доньці було лише три тижні. Чоловік кілька днів катував жінку. Робив усе, як у власних коміксах, намальованих раніше.

Мати загиблої розповіла, що вимагала поліцейських зайти до будинку, який знаходиться в одному з найпрестижніших та дорогих районів Лос-Анджелеса. Каже, що чула стогони Яни, але копи бездіяли. Вони пояснювали, що не мають права вриватися до приміщення, коли там тихо.

Лише на третій день поліцейські увійшли до будівлі. Там і знайшли тіло Яни. Блейка ж довелось затримувати силоміць. Додому Яна повернулася в закритій цинковій труні. Що в середині – мама не побачила. Труну відкривати заборонили. Більше того, похорон відбувся без неї. В той час вона билася за опіку над новонародженою внучкою.

Лише за два роки на суді було оприлюднено деталі вбивства 30-річної українки. Просто під час слухань мама Яни раз за разом втрачала свідомість. Присяжні теж не витримували почутих деталей та виходили з зали.Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в Італії, в місті Мелфі (провінція Поненца), 33-річний охоронець Антоніо Жірарді через ревнощі застрелив свою дружину-українку, Марину Новожилову.

Джерело: Народна Правда
загрузка...