Як окупований Донецьк відсвяткував день Конституції

У центрі окупованого російською армією Донецька в День Конституції України з'явилися поздоровлення зі святом.

Як окупований Донецьк відсвяткував день Конституції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В окупованому бойовиками так званої “ДНР” Донецьку на честь свята – Дня Конституції України – патріоти розклеїли листівки з цитатами з Основного Закону.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив відомий активіст і екс-боєць батальйону “Артемівськ” Віталій Овчаренко в своєму Twitter.

“Автостанція на Критому ринку. 2. На Університетській, 40. 3. Перехрестя бульвару Шевченка і 50-річчя СРСР. 4. Перехрестя Ілліча і Ульянової. Донеччани нагадують російським окупантам, що Донецьк – це Україна”, – написав він, додавши відповідні фото.


Як окупований Донецьк відсвяткував день Конституції


«Конституція України. Знай свої права. Ти маєш повне право жити в мирі», – йдеться в листівках на тлі жовто-синього прапора України.

Жителі Донецька живуть в окупації з 2014 року.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, сьогодні українці відзначають День Конституції України.

В зв’язку з цим  у Києві введуть обмеження руху транспорту в центрі міста з нагоди вихідних до Дня Конституції. Рух вулицею Хрещатик буде обмежений: 28 червня з 8:00 до 22:00 години; 29 і 30 червня від 19:00 до 22:00 години; 1 липня від 10:00 до 20:00 години.

До слова, в окупованому бойовиками Донецьку випускають Українське морозиво. Так, на сторінці, присвяченій подіям на Донбасі, повідомили про цікавий факт. Вся продукція випускається з відміткою про те, що вона зроблена в Україні.

Джерело: Народна Правда