Священник РПЦ закликав ввести військових в Україну: названо причину

Скандальний протоієрей Всеволод Чаплін шкодує, що Росія не діє в Україні, як в Сирії.

Священник РПЦ закликав ввести військових в Україну: названо причину
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін закликав владу Росії провести в Україні контртерористичну операцію. Таку заяву Чаплін зробив, коментуючи слова волонтера про те, що він перевозив до Криму предмет, через який режисера Олега Сенцова посадили в Росії.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише одне з пропагандистських видань.

При цьому пропагандисти впевнені, що мова йшла саме про вибухівку, яка нібито призначалася для здійснення в Криму теракту.

“Тепер слова цієї людини треба ретельно перевірити. І якщо вона говорить правду, повинна бути проведена контртерористична операція проти тих, хто організовував і здійснював теракт – нехай навіть невдалий”, – заявив Всеволод Чаплін.

“У чому різниця з терористами, які діяли в Сирії? На жаль, для легітимізації такої операції свого часу не пішли по шляху визнання єдиною законною владою “допереворотної”, – сказав протоієрей РПЦ.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше російський письменник і пропагандист Захар Прилєпін розповів про свої відносини з ватажком терористів Олександром Захарченком. Його слова викликали хвилю глузувань у мережі.

Недавно ватажка бойовиків «ДНР» Олександра Захарченко висміяли за те, що він курить сигарети українського виробництва. Користувачі мережі звернули особливу  увагу  на напис “Куріння вбиває”.

Нагадаємо, ватажок бойовиків “ДНР” Олександр Захарченко наказав почати знищення військової техніки українських бійців.  Наказ було озвучено нібито в рамках “захисту мирних жителів” Донбасу.

Джерело: Народна Правда