Меркель домовилася про прискорення повернення мігрантів

Меркель "розселить" мігрантів в 14 країнах

Меркель домовилася про прискорення повернення мігрантів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) домовилася з 14 країнами про прискорення процедури повернення мігрантів, які намагаються в’їхати до Німеччини.

Як інформує НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на dpa, Меркель повідомила партнерам по коаліції про досягнуту угоду лідерам партій і фракцій Соціал-демократичної партії Німеччини і Християнсько-соціального союзу.

Loading...

“Особи, які шукають притулку, що прибувають до Німеччини та які вже зареєструвалися в інших країнах ЄС, повинні бути доставлені в більш великі “якірні центри” для реєстрації”, – зазначає Меркель.

В даному випадку мова йде про Бельгію, Данію, Естонію, Латвію, Литву, Люксембург, Нідерланди, Польщу, Португалію, Угорщину, Фінляндію, Францію, Чехію та Швецію.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зєєхофер (Horst Seehofer) має намір представити абсолютно нову політику ФРН щодо біженців.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА,  канцлер ФРН Ангела Меркель нещодавно зробила гучну заяву щодо кількості біженців, яку можуть прийняти країни ЄС.

Нагадаємо також, Європейський суд намітив рішення про розподіл біженців в Європі.

Джерело: Народна Правда