Українка купила в «АТБ» товар, який вибухнув у неї вдома

Адміністрація магазину не відшкодувала збиток клієнтові

Українка купила в «АТБ» товар, який вибухнув у неї вдома
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Покупець придбав товар в магазині мережі «АТБ-Маркет», який вибухнув у нього вдома.
Про це сказано в повідомленні на форумі в мережі.

Українка розповіла, що купила в «АТБ» зарядний пристрій для USB, на коробці якого зазначалося, що термін використання необмежений. Однак після використання пристрою, він вибухнув, пише НАРОДНА ПРАВДА.

«Пристрій вибухнув в подовжувачі, хоча був підключений до мережного фільтра (тобто перепади напруги виключені) та інші прилади цілі. Я зверталася до консультанта в онлайн-чаті і вже дзвонила по телефону гарячої лінії, але мені відповіли некомпетентні консультанти, які не знають законів України, і проблема не була вирішена. Спочатку я звернулася до адміністратора магазину, яка сказала, що брак може траплятися, але потрібно звертатися до керуючої. Я звернулася до неї і пояснила ситуацію, на що отримала у відповідь неналежне ставлення», – сказано в повідомленні.

Клієнт «АТБ» зазначила, що керуючий спілкувалася з нею на підвищених тонах.

«Спочатку вона сказала, що зі своєї кишені повертати 90 грн не буде, і міняти товар теж не буде, мені нахамила. Потім вона знущальним тоном запитала: «Ви що думаєте, воно за такі гроші має вічно працювати?». Я не думаю, що пристрій повинен вибухати через півроку після покупки. Консультанти в інтернеті і по телефону спілкувалися так само, одразу почали звинувачувати мене в неправильній експлуатації, хоча вони його не бачили, і він акуратно використовувався, навіть подряпини ніде немає. Тобто я так розумію, їм лише б покупця звинуватити», – повідомляє незадоволений покупець «АТБ».

Українка додала, що звернулася зі своєю проблемою в головний офіс, де отримала відповідь, що товар не на гарантії і компенсації не буде.

«Тобто для цього магазину цілком нормально ризикувати здоров’ям покупців і продавати небезпечні прилади. Крім того, в АТБ постійно облік, забувають міняти цінники, касири прямо при покупцях лаються один з одним матом і кричать. Сервіс нульовий, ставлення до клієнтів жахливе!» – підсумувала незадоволений клієнт.


Нагадаємо, українці в мережі масово скаржаться на мережу супермаркетів «АТБ».

Джерело: Народна Правда