В Україні розробляють зброю, яка дуже турбує Кремль

Українська крилата ракета може стати важливим психологічним фактором для Росії, який стримає її агресію.

В Україні розробляють зброю, яка дуже турбує Кремль
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС/Фото/Відео

В Україні на фінішну пряму виходить розробка потужної протикорабельної крилатої ракети, яка може стати серйозним аргументів у суперечці з Росією на Азовському морі. Нова крилата ракета може на відстані 280-300 км вражати будь-які кораблі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це “Апострофу” розповів глава Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військовий експерт Валентин Бадрак.

Loading...

“Протикорабельна крилата ракета  – це найпотужніший мобільний наземний засіб, який може використовуватися для берегової охорони, вона може на відстані 280-300 км вражати будь-які кораблі. Безумовно, це все дуже турбує російську сторону”, – говорить експерт.

За його словами, даний засіб може стати важливим психологічним фактором для Росії, який стримає її агресію.

“Ця ракета розробляється в Україні. Більш того, пройшли досить успішні стрільби, зараз все просувається до державних випробувань. І тут бере участь ціла команда підприємств під керівництвом, не побоюся цього слова, вже легендарного київського конструкторського бюро “Луч”, яким розроблена ціла лінійка ракет”, – повідав Бадрак.Раніше повідомлялося, що Росія перекинула близько 40 військових кораблів в Азовське море, включаючи катери Федеральної служби безпеки і бойові катери.

Також НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Російська Федерація не відмовилася від своїх планів по знищенню української державності за допомогою гібридної війни.

Нагадаємо, Україна повернулася до колись заморожених проектів модернізації комплексів крилатих ракет “Нептун” і “Коршун”.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...