Військовий експерт розповів про головні цілі Путіна в Азовському морі

Військовий експерт розповів про головні цілі Путіна в Азовському морі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Військовий експерт Валентин Бадрак розповів, що Кремль використовує Україну як полігон для перевірки не тільки своєю військової техніки, а й прийомів для протистояння західним країнам, зокрема, США.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Апостроф.

Loading...

За його словами, провокації в Азовському морі спрямовані на досягнення Росією цілого ряду цілей.

“Коли ми маємо справу з Кремлем, ми завжди маємо справу із змішаною версією. З одного боку, Кремль веде зондування ситуації, як би виміри реакції України. І тут потрібно розуміти, що будь-який ослаблення української сторони миттєво використовується для того, щоб розвинути свій успіх на якомусь напрямку або ділянці. Тут є і економічна підоснова, економічні експерти кажуть про астрономічні цифри наших втрат в обороті, який гальмується внаслідок агресивної морської політики Москви “, – відзначає Бадрак.

Як вважає експерт, ситуацію з ростом напруги в Азовському морі необхідно також розглядати з точки зору більш широкої картини.

“Етап дуже прохолодних відносин між США і Росією змушує РФ вести агресивні дії там, де вона може лякати прольотами своїх літаків поряд з кораблями НАТО. Виходити з якимись піддражнювати речами в Балтійський регіон, слати меседжі про те, що може бути агресія відносно балтійських держав, і перевіряти реакцію НАТО. і, звичайно ж, для Росії вкрай зручний український полігон. РФ тримає Україну як лабораторію, полігон і для випробувань своїх нових озброєнь, і для послань Заходу. В даному випадку я не відділяю ситуацію з пугіванія України (в тому числі підготовку до українських виборів, а Росія буде впливати тут дуже серйозно) і послання Заходу про те, що, мовляв, “якщо діалог не буде виходити, то ми можемо вести свою дуже агресивну політику на українській ділянці”, – пояснює фахівець.

На його думку, нинішня слабкість України на море, а разом з тим, її зусилля по виправленню цієї ситуації (за допомогою США) дражнять Росію і спонукають Кремль до дій.

“Зрозуміло, що у нас сьогодні проблеми з корабельним складом, у нас сьогодні не так швидко вводяться в дію навіть катера. І навіть те, що ми розраховуємо на ракетний” москітного “флот – це тільки майбутнє. При цьому Росію дуже дратує ситуація, коли , наприклад, в Очакові будується навчальний центр, база морської піхоти (для України за допомогою ВМС США). Дуже активним подразником для Кремля є те, що американці передають нам військові катери. Це все разом узяте створює досить серйозні подразники для Кремля і, відповідно, змушує його бра ься за цей напрямок, за цілий “шматок”, в який вони намагаються вгризтися і прогризти тут які тільки можливо проломи “, – резюмував Бадрак.


Нагадаємо, за словами голови Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння, військового експерта Валентина Бадрака, в Україні на фінішну пряму виходить розробка потужної протикорабельної крилатої ракети, яка може стати серйозним аргументом у суперечці з Росією на Азовському морі. Нова крилата ракета може на відстані 280-300 км вражати будь-які кораблі.

Також Україна повернулася до колись заморожених проектів модернізації комплексів крилатих ракет «Нептун» і «Коршун».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...