Вісімсот українців застрягли в Тунісі: туроператор повідомив, коли їх повернуть додому

800 туристів повернуться додому у понеділок

Вісімсот українців застрягли в Тунісі: туроператор повідомив, коли їх повернуть додому
Автор Желізняк Олександр в Новини

У понеділок, 2 липня, туристична компанія поверне із Тунісу в Україну всіх туристів, які там вимушено перебувають уже кілька днів.

Про це на своєму офіційному сайті повідомила туристична компанія “Оазис Тревел Україна”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“У результаті переговорів керівництва нашої компанії з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та компанією “Авіакомпанія Браво” було досягнуто згоди про те, що в понеділок, 2 липня 2018 року будуть виконані 5 рейсів маршрутом Туніс – Україна з метою повернення туристів, які перебувають в Тунісі”, – повідомили у компанії.

При цьому туристам, які перебувають в Тунісі і очікують вильоту в Україну, пообіцяли проживання в готелях Тунісу за рахунок компанії до моменту вильоту.

Також у туркомпанії пообіцяли, що нададуть інформацію про розклад рейсів додатково.

При цьому міністр інфраструктури Володимир Омелян підтвердив домовленості: “За підсумками досягнутих домовленостей, “Авіакомпанія Браво” за власний кошт забере і відвезе в понеділок, 2 липня, всіх відпочивальників додому. Туроператор “Оазис Тревел” за власний кошт повинен розмістити всіх українців в готелях Тунісу до понеділка”.

При цьому міністр зазначив, що “вже вивезли більше 650 людей, ще 800 заберуть у понеділок”.

З його слів, ситуація, що виникла, зумовлена “значною заборгованістю туроператора перед авіакомпанією”.

“Після переговорів за участю двох міністерств та Державіаслужби “Авіакомпанія Браво” погодилася взяти на себе витрати, пов’язані з поверненням українців додому, після чого вони повинні бути відшкодовані туроператором”, – додав він.


Вісімсот українців застрягли в Тунісі: туроператор повідомив, коли їх повернуть додому Вісімсот українців застрягли в Тунісі: туроператор повідомив, коли їх повернуть додому Вісімсот українців застрягли в Тунісі: туроператор повідомив, коли їх повернуть додому Вісімсот українців застрягли в Тунісі: туроператор повідомив, коли їх повернуть додому


Нагадаємо, частина застряглих в Тунісі туристів повернулася до України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...