Віце-прем’єр розповів кому підвищать пенсії

Віце-прем’єр розповів кому підвищать пенсії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко розповів, що чорнобильці та люди з великим трудовим стажем, але малою заробітною платою будуть першими у «черзі» на підвищення пенсії.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на «5 канал».

«Найбільш гостре сьогодні питання для чорнобильців і треба врахування одну з головних проблем пенсійної реформи, що дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малою заробітною платою…

Ми працюємо і президент звертався до уряду, і глава уряду це обіцяв, що все-таки питання великого строкового стажу і маленької зарплати має бути перераховане”, – підкреслив політик.

Loading...

“І я знаю, що Мінсоцполітики зараз готує відповідні розрахунки і пропозиції і, на мій погляд, це питання дуже болісне. Але не наша влада винна в тому, що люди тоді отримували мінімальну зарплату.

Але ми не можемо пройти повз цю проблему і все-таки треба це питання врахувати і зробити для цих людей якусь окрему програму”, – додав він.

Розенко також зазначив, що все залежить від ресурсу.

Ми отримали 3 млрд додатково у Пенсійний фонд, порівняно з тим, що планували. Теж буде багато залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4200 грн».
За словами віце-прем’єра, це дасть ще додатковий ресурс до Пенсійного фонду. «І от акумулювавши всі ці ресурси, я сподіваюся, що наприкінці року ми будемо мати достатньо грошових надходжень до Пенсійного фонду України, щоб без інфляції, без збільшення дефіциту в Пенсійному фонді все-таки зробити якісь додаткові пенсійні програми», – переконаний Розенко.

Нагадаємо, як заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко доходи Пенсійного фонду перевищили заплановані, що дає можливість для додаткового підвищення пенсій. Починаючи з 1 червня 2018 року мінімальна пенсія складе 1435 грн замість 1373 грн. Також він нагадав, що починаючи з 1 липня розмір прожиткового мінімуму для усіх категорій громадян збільшиться. У зв’язку з цим будуть переглянуті 50 видів соціальної допомоги та компенсацій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...