Як львів’яни зустрічали тисячу десантників з Донбасу: зворушливі кадри

Із зони бойових дій на Сході України повернулися військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади

Як львів’яни зустрічали тисячу десантників з Донбасу: зворушливі кадри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У суботу, 30 червня, у Львові, урочистою ходою з нагоди повернення із зони бойових дій на Сході України пройшли військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Понад тисяча десантників промарширували від вулиці Стрийської, де розташована їх частина, до пам’ятника Шевченку у центрі міста.

Під час ходи військові несли у руках 105 портретів своїх побратимів, які не повернулися живими із російсько-української війни. Впродовж усієї дороги їх вітали з прапорами волонтери, які допомагали бригаді на Сході, звичайні львів’яни та гості міста. Діти дарували захисникам квіти, а багато жінок плакали. Крім того, з військовими також ішли їх рідні, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на День.

Хвилиною мовчання пом’янули полеглих десантників, після чого у небо запустили білі кульки, як символ за полеглими воїнами.Також багатьох десантників нагородили медалями і грамотами від Міністерства оборони та відзнаками від міста і області.


Нагадаємо, у зоні проведення Операції Об’єднаних сил (ООС) на Донбасі за минулу добу, 29 червня 2018 року, поранено двох українських військових.

Джерело: Народна Правда