Бабченко жорстко “проїхався” по російській опозиції

Бабченко різко розкритикував журналістів і політиків

Бабченко жорстко “проїхався” по російській опозиції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російський журналіст Аркадій Бабченко різко розкритикував журналістів і політиків, які нібито знаходяться в опозиції в РФ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Facebook Бабченко.

Журналіст навів скріншоти постів, в яких впливові росіяни раділи перемозі збірної на ЧС-2018.

«А пам’ятаєте, я казав вам, друзі мої, що в кінці кінців вас відрізнити до ступеня змішання? Стрічка просто захлинається слиною “наші перемогли”. Наші. Мої “наші” у ваших в тюрмах сидять, б*яді, а для вас вони – “наші”. Тому що в м’ячик перемогли. А потім вони дивуються – як на*уй? Я ж російська ліберал, я проти Путіна! Та ось так ось. На*уй», – пише Бабченко.

Він зазначає, що спершу всі радіють перемозі разом з довіреною особою президента Росії, а потім стануть відмовлятися від своїх слів.

«Ідіть до Акинфеєва, довіреної особи Путіна, Героя Росії вручайте. З Холмогоровим в угарі щастя в десна цілуйтеся. А ще потім вони будуть розповідати, що ніколи не підтримували, завжди були проти, це все путінський режим, країна була оболванена, ми просто дивилися футбол, ми прості мирні жителі, вони ніколи не були “наші” – ну все як звичайно, що вони розповідають, що коли після поразки змушують голими руками в концтаборах трупи перезахоронювати», – підкреслив Бабченко.Раніше НАРОДНА ПРАВДА ” повідомляла, що Аркадій Бабченко розповів, як живе після «вбивства».

Джерело: Народна Правда