В Україні стартувала вступна кампанія для абітурієнтів: що треба знати

Щоб створити електронний кабінет вступника, необхідно зазначати електронну пошту, номер телефону, пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО.

В Україні стартувала вступна кампанія для абітурієнтів: що треба знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 2 липня, розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників. Через них абітурієнти подаватимуть заяви  у вузи з 12 по 26 липня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, реєстрація проходить на сайті ez.osvitavsim.org.ua. Там абітурієнти повинні створити власний електронний кабінет.

Loading...

Для цього вводять електронну пошту, номер телефону, пін-код і рік отримання сертифіката ЗНО. Для реєстрації потрібно використати ту пошту, до якої абітурієнти мають доступ і яка не заборонена на території України, повідомляють у Міносвіти.

Далі вказують серію, номер, середній бал атестата, завантажують його відскановану копію, кольорову фотокартку розміром 3х4 см. Після закінчення реєстрації абітурієнт отримує логін і пароль для доступу в особистий кабінет.

Якщо в абітурієнтів виникнуть проблеми з реєстрацією, необхідно звернутись на електронну пошту: [email protected] або за номером (044) 290-18-13.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що учасники зовнішнього незалежного тестування з англійської мови скаржилися на надмірну складність завдань тесту, а також поганий звук аудіозаписів, які використовували для аудіювання.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, біології, а також іспанської, німецької, французької та англійської мов розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також ми розповідали про основні нововведення вступної кампанії-2018. Відзначимо, що в 2018 році під час вступу зараховуватимуться сертифікати ЗНО 2016 2017 і 2018 років, крім сертифікатів з іноземних мов.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...