Понад 200 українських туристів застрягли в Албанії

Представники авіакомпанії Bravo Airways на зв'язок не виходять

Понад 200 українських туристів застрягли в Албанії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українці виклали кілька відео про те, як не можуть покинути аеропорт в Албанії.

Люди вже другу добу заблоковані в зоні контролю без їжі і води, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

Loading...

Більше двохсот туристів з України вже добу не можуть покинути аеропорт Албанії, так як авіакомпанія скасувала рейс; більше половини з туристів – люди похилого віку, вагітні жінки та діти.

Адвокат Тетяна Слимак направила з цього приводу листа до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

“Перевізник – Bravo Airways. Представника авіакомпанії немає. Оператори брешуть щодо нескінченних перенесень рейсу, а борт вчора не надали взагалі. Проводити переговори не з ким. Чому не підключається МЗС? Люди в зоні контролю без їжі і води заблоковані і обмежені в пересуваннях. Що нам робити і кому писати тепер?”, – зазначила у відкритому листі до міністра закордонних справ України Павлу Клімкіну адвокат Тетяна Слимак.

Також заблоковані українці виклали кілька відео про те, що відбувається з ними у албанському аеропорту. На одному з них люди стоять з плакатами про допомогу, на другому – виносять валізи.

“Ось так українці не можуть звільнитися з полону Bravo Airways. Bravo – ганьба! Вони живуть в аеропорту другу добу… Це зараз друге коло пекла. Знову забираємо всі валізи. Знову йдемо на реєстрацію. Знову здаємо багаж, але спочатку всі його забираємо”, – каже чоловік.Як повідомлялося, в столичному аеропорту Київ з суботи, 30 червня, затримують рейси – вилетіти не можуть тисячі туристів.

Нагадаємо, через затримки рейсів авіакомпанії «Браво» в грузинському місті Батумі «застрягла» група українських туристів із Миколаєва.

Джерело: Народна Правда
загрузка...