В Білорусі затримали понад 20 активістів

В Білорусі затримали понад 20 активістів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На акції опозиції в Мінську правоохоронці затримали більше 28 активістів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Білоруський національний конгрес.

Відзначається, що на деяких затриманих складають протоколи за статтею 23.34 КоАП – порушення порядку організації або проведення масових заходів.

“Міліціонери відмовляються повідомляти причини затримання, грублять, штовхаються, ображають людей”, – говорять в організації.

Серед затриманих – лідер Білоруського національного конгресу Микола Статкевич і глава руху солідарності “Разом” В’ячеслав Сівчик.

В Білорусі затримали понад 20 активістів

фото: Білоруський національний конгрес

Серед затриманих – лідер Білоруського національного конгресу Микола Статкевич та очільник руху солідарності “Разом” В’ячеслав Сівчик.

Як зазначає видання “Хартыя’97”, ініційована Статкевичем Акція звільнення і солідарності розпочалась 3 липня о 13.00.

Учасники акції збиралися покласти квіти до пам’ятника радянським солдатам по вулиці Толбухіна, а після – до меморіального хреста жертв сталінських репресій, який знаходиться в самому парку Челюскінців.

Також учасники акції збиралися підтримати політв’язнів (в тому числі фігурантів “справи профспілок”) і протест проти ресторану в Куропатах.

Зазначимо, що у Мінську 3 липня пройшов парад до так званого Дня незалежності із російськими військовими, які брали участь в анексії Криму та війні на Донбасі.


Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко припустив, що його країна може втратити незалежність, якщо в сільському господарстві країни будуть незадовільні результати.

 

 

 

Джерело: Народна Правда