У мережі з’явилося відео знесення ринку “Фестивальний”

Знесення ще одного києвського ринку на Троєщині

У мережі з’явилося відео знесення ринку “Фестивальний”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

У Києві на Троєщині знесли ринок “Фестивальний”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку “Інформатор” у Facebook.

На Троєщині знесли популярний ринок, відео є в мережі.


Снос рынка на Троещине

Gepostet von Информатор Киев am Dienstag, 3. Juli 2018


При цьому коментатори під відео розділилися на два табори. Одні вважають, що управління міста поступило правильно і ринок давно пора було знести. Люди скаржилися на антисанітарію, сміття, незаконне захоплення землі та ухилення від податків. Також йшлося про невідповідність країнам Європи через наявність таких непривабливих місць.

Інші ж висловлювали побоювання з приводу можливого подорожчання товарів через дорогу аренду і причетності до цього великих супермаркетів, для яких ринкові підприємці були конкурентами.

“Давно пора”, “Податки не платять,незаконне захоплення землі,все лежить в пилу,бруді,антисанітарія.Ні в одній країні Європи такого бардака немає”, “Думаю ці поліпшення боком вийдуть покупцям, все подорожчає через збільшення оренди підприємцям. В збиток собі ніхто не буде продавати, або змова супермаркетів стоять поруч, щоб прибрати беззахисних конкурентів”, “Був ринок, стане ТЦ і сотні підприємців – нафіг”, “На “Юності” теж побудували павільйон, і ціни за оренду космічні ,хоча напівпорожній”, – пишуть коментатори.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла про варварське знесення великого ринку в Києві.

Джерело: Народна Правда