Чому не можна вживати огірки та помідори разом: медики пояснили

Ці овочі мають різний час перетравлення та засвоєння.

Чому не можна вживати огірки та помідори разом: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коли йдеться про салат, на думку приходять тисячі комбінацій. Люди по всьому світі їдять різні види салатів. Але, існують певні інгредієнти, котрі не можна змішувати у салатах. Одним із таких прикладів є огірки і помідори.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це інформує Ukr.Media.

Loading...

Чому не можна поєднувати огірки і помідори у салаті?

Головна причина, по якій лікарі забороняють це робити, це те, що ці овочі мають різний час перетравлення та засвоєння.

За Аювердичною медициною, при поєднанні продуктів, потрібно добре знати час, через який вони засвоюються, інакше один продукт перетравиться швидше, а інший – залишиться у шлунку, що може спричинити шкоду для здоров’я та тіла.

Більш того, коли поєднувати подібну їжу, це уповільнить поглинання корисних речовин, поглинання цукрів. Таким чином, споживання таких продуктів не дозволить вам отримати всю користь від них. Більш того, ви будете відчувати вздуття живота, тошноту, пітливість та проблеми з травленням.

Інші комбінації, котрих потрібно уникати:

Макарони та сир
М’ясо та сир
Фрукти після їжі


Нагадаємо, вчені назвали вікторіанську “дієту для бідних”  найефективнішою для людей, які прагнуть розпрощатися із зайвими кілограмами. Натуральні продукти, за словами фахівців, будуть максимально корисні для організму через вміст в своєму складі необхідних вітамінів і мікроелементів.

Раніше медики назвали гречку найкориснішою кашею для здоров’я. Саме гречка найбільш оптимально збалансована за амінокислотним складом, в ній багато білка, є залізо і багато інших корисних речовин.

Додамо, що фахівці назвали оптимальний “розмір” порцій їжі під час схуднення. Методика, за допомогою якої ви зможете розподілити порції, використовує звичайну людську руку.

Джерело: Народна Правда