У цих знаків зодіаку народжуються геніальні діти: прогнози астрологів

Розум і талант дитини може залежати від вдалого союзу його батьків

У цих знаків зодіаку народжуються геніальні діти: прогнози астрологів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Серед усього зодіакального кола є кілька найбільш вдалих союзів, в яких народжуються дуже розумні і талановиті діти.

Подивіться, можливо, це ваш випадок, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сегодня.

Терези – Козеріг
Ідеалісти Терези шукають собі настільки ж цілеспрямованого партнера. Їм необхідна тверда переконаність у реалізації найсокровенніших бажань, щоб розкритися повністю. Наслідком такого союзу часто стає народження розумного політика, майбутнього вершителя доль. Дитина бере від батьків впевненість у своїх силах. Його інтелектуальна перевага над більшістю стає особливо помітна в університеті, коли він визначається зі своїми життєвими цілями. У зробленому виборі ця людина ніколи не сумнівається, оскільки результат він починає приносити практично відразу. Участь у місцевому самоврядуванні, стрімке просування по кар’єрних сходах, ранній шлюб – все це дивує кого завгодно, але тільки не його батьків. Адже саме вони причетні до майбутніх успіхів чемпіона. Наполегливий Козеріг підштовхує дитину до висот, а Терези гарантують йому сімейне щастя. Кращого для людини і бажати не варто. Вираз “розуму – палата” – це про нього. Також серед дітей цієї пари багато державників, високопоставлених чинів.

Скорпіон – Овен
Серед представників водної стихії Скорпіон стоїть осібно. Його природна чарівність притягує інших людей, як магнітом. Проте навіть цьому знакові потрібно енергетичне підживлення, щоб домогтися поставлених цілей. А вони у Скорпіона завжди найвищі. Допомогти дістатися до вершини їм може тільки потужний партнер. І таким, без сумніву, є Овен. Перший вогненний знак Зодіаку славиться своєю завзятістю, твердим характером. Разом вони здатні звернути гори. Якщо ж мова йде про дітей цих двох, то вони ніколи не відчувають в житті проблем. Надто великий потенціал, закладений батьками. Коли глибока підсвідомість Скорпіона об’єднується з експансивної харизмою Овна, у дитини виростають за спиною крила. Іноді навіть візуально здається, що у малюка збільшена голова. Подібний ефект в дитинстві пов’язаний з тим, що дитина часто дивує батьків своїми розумними питаннями. До речі, відповісти на них не завжди виходить.

Телець – Риби
Ефективність цього союзу зумовлена зіткненням тих самих протилежностей. Приналежність Тельця до земної стихії означає грунтовність знака, його надійність. А це саме те, що шукають нестійкі Риби. У той же час останні готові надати Тельцю творче натхнення, здатність відірватися від землі в потрібну хвилину. Діти у такої пари народжуються з широким кругозором спочатку. Більш того, у багатьох геніїв батьки були міцно зв’язані подібними зодіакальними узами. Новаторські ідеї розумної дитини починають визрівати ще в ранньому дитинстві – коли він спостерігає за любов’ю батьків. І тут повільність Тільця доводиться, як раз, до речі. Неквапливість земних знаків, глибока емоційність представників водної стихії – все це відбивається в ДНК майбутнього генія. Згодом дитина демонструє чудові результати не тільки в навчанні, але і в кар’єрному питанні.

Лев – Стрілець
Вогняна зв’язка здатна принести у світ нового месію, настільки потужний закладається у дитини потенціал. Сила Лева знаходить вірний вектор руху, який визначає самий духовний знак зодіаку – Стрілець. Об’єднання зусиль цих двох часто закінчується багатим потомством. Всі діти мають різні здібності та інтереси, однак потужний інтелект їх, безумовно, ріднить. Завзятість і міцний моральний стрижень закладаються в ДНК люблячими батьками. А це є умовою майбутніх досягнень і перемог. Про таких дітей ще часто кажуть, що у них розум світиться в очах. Шкільні вчителі таких помічають одразу, намагаються зацікавити дітей предметом. Оскільки звання наставника золотого медаліста їм також приносить шану, як і почуття гордості батьків. Свій старт ці хлопці беруть відразу, ні в чому не сумніваючись.

Близнюки – Водолій
Про потужний інтелект Близнюків знають усі астрологи. Заступництво Меркурія дарує їм живий розум, природну допитливість, потяг до знань. Однак для продовження цієї лінії в дітях, Близнюкам необхідний відповідний партнер. Ідеальним варіантом є комунікабельний Водолій, оскільки він також належить до повітряної стихії. Поєднання інтересів обох означає єдину точку зору на виховання майбутнього потомства. А це, в свою чергу, призводить до гармонійного, всебічного розвитку дітей. Розум останніх звільняється від будь-яких земних кайданів, обмежень. Вони готові вирішити будь-яку життєву задачу – для них немає нічого неможливого. Єдиною перешкодою може стати лише деяка розкиданість інтересів: дітям часом важко вибирати область своїх сил. Їх неабиякі здібності готові розкритися в будь-якій справі.


Нагадаємо, раніше астрологи створили незвичайний гороскоп, що дозволяє дізнатися, до якого виду нечисті за знаком зодіаку належить людина.

Джерело: Народна Правда