Євробачення-2019 під загрозою зриву: фіналістку спіймали на плагіаті

Нетту Барзілай звинуватили у плагіаті

Євробачення-2019 під загрозою зриву: фіналістку спіймали на плагіаті
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

Ізраїль може втратити  право на проведення пісенного конкурсу Євробачення-2019 в наступному році. Компанія Universal Music звинуватила переможницю Євробачення-2018 у плагіаті на хіт Seven Nation Army групи The White Stripes.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Walla!

Loading...

Компанія відправила творцям пісні Toy, з якою Нетта Барзілай перемогла в конкурсі, Дорону Медлі і Ставу Бегуру попереджувальний лист, в якому стверджується, що пісня є плагіатом хіта Seven Nation Army групи The White Stripes.

В Universal Music вважають, що ритм і гармонія пісні Toy дуже нагадують пісню американської рок-групи.

Якщо плагіат буде доведений, то Ізраїль втратить право на проведення конкурсу в наступному році.

Однак, на думку юристів і музикантів, сторони конфлікту досягнуть компромісу, і в 2019 Євробачення пройде в Ізраїлі.

– Ми були здивовані тим, що отримали такий лист, і ми подбаємо про це, і я вважаю, що в найближчі два тижні проблема буде вирішена найкращим чином для кожної із сторін, – заявив один з творців пісні Дорон Медлі.Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, право проведення Євробачення-2019 для своєї країни виборола представниця ІзраїлюНетта Барзілай (Netta), яка виступила з піснею “Toy”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що організатори Євробачення з невідомих причин вирішили перенести дату конкурсу. Він пройде пізніше звичайного.

Нагадаємо також, міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2019″, швидше за все, проведуть в Тель-Авіві, хоча серед місць, де може пройти конкурс, заявлені Єрусалим, Тель-Авів, Хайфа та Ейлат.

Джерело: Народна Правда