Супрун показала українцям, як правильно готувати салати

Провитамином А можно запастись на 3-5 месяцев, если правильно есть овощи.

Супрун показала українцям, як правильно готувати салати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун назвала найкориснішу заправку для популярного літнього салату.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава МОЗ написала на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Loading...

“Помаранчеві і червоні овочі (помідори, морква) містять оранжево-червоні пігменти – каротиноїди і лікопен. Це – провітамін А. У нашому тілі з нього утворюються активні форми. Ми здатні запасти провітамін А на 3-5 місяців вперед. Для того, щоб корисні речовини з цих овочів засвоювалися, слід їх їсти  з жирами (наприклад, з соняшниковою або оливковою олією). Це ефективно і безпечно “, – зазначила науковий блогер.


Супрун показала українцям, як правильно готувати салати


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше Уляна Супрун поділилася власним баченням гомосексуальності. Зокрема медик руйнує міф, що це – хвороба.

Нагадаємо, виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України розповіла, як правильно користуватися смартфонами, щоб зберегти своє здоров’я.

Нагадаємо також, раніше Уляна Супрун розповіла, що остеохондроз – діагноз, з яким людина може лікуватися дуже довго і ніяк не вилікуватися. Він твердо стоїть в списку разом з дисбактеріозом та вегето-судинною дистонією і є великим комерційним міфом сучасності.

А нещодавно  Супрун зруйнувала поширений міф про те, що сушарки в туалетних кімнатах абсолютно безпечні в плані збереження гігієни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...