Google відмовився співпрацювати з Пентагоном

Google не хоче брати участь в розробці штучного інтелекту Міністерства оборони США

Google відмовився співпрацювати з Пентагоном
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Нещодавно компанія Google відмовилася від участі у флагманській програмі з розробки штучного інтелекту Міністерства оборони США Project Maven, яка використовує складні алгоритми для аналізу відеороликів.

До цього моменту проект зберігався в таємниці і мало хто знав, що Google взагалі в ньому бере участь. Навіть колишній голова правління і генеральний директор Alphabet (материнської компанії Google), який зараз є членом Консультативної ради з інновацій Міністерства оборони, був не в курсі. Тим більше, ніхто не представляв, що собою представляє проект. Рішення Google змінила ситуацію, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Foreign Policy.

Loading...

“Ми вважаємо, що бізнес Google не повинен бути пов’язаний з війною”, – закликали в квітні понад 3000 співробітників компанії в листі до генерального директора Сундару Пичаи, яке сприяло відмові від Project Maven.


Нагадаємо, американська компанія Google розробила алгоритм, який може оцінити стан здоров’я пацієнта та спрогнозувати дату його смерті.

Нагадаємо також, раніше корпорація Google повідомила, що особисті листування користувачів можуть читати розробники додатків.

Крім того, 4 липня користувачі російського пошукача «Яндекс» несподівано виявили, що з його допомогою можна отримати доступ до багатьох документів, які зберігаються в хмарному сховищі Google Docs. У вільному доступі опинилися паролі, номери телефонів та особисті дані власників Google-акаунтів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...