Поліція затримала бійця ВСУ, який раніше воював на стороні “ДНР”

В рядах української арміії виявили колишнього бійця ДНР

Поліція затримала бійця ВСУ, який раніше воював на стороні “ДНР”
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про ООС/Фото/Відео

Українська контррозвідка виявила військовослужбовця Збройних сил України, який раніше служив у “ДНР”.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-центр Операції об’єднаних сил.

Співробітниками української контррозвідки був виявлений та затриманий військовослужбовець української армії, який до цього був учасником терористичного угруповання “ДНР“.


Важливо

Військовою контррозвідкою спільно з співробітниками Національної поліції зі складу Об’єднаних сил викрито та затримано військовослужбовця Збройних Сил України – члена «ДНР»#ООС #операція_ОСВ результаті комплексу заходів, реалізованого співробітниками військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднанихсил, викрито та у взаємодії з Нацполіцією затримано учасника терористичної організації «ДНР», який переховувався від правосуддя в одній з військових частин Об’єднаних сил.Так, в результаті проведеної спецоперації затримано мешканця Херсонської області, який у 2014 році приєднався до бойовиків проросійських бандформувань та вступив на службу до штабу «ДНР» у місті Часів Яр, де зі зброєю в руках виконував вказівки своїх ватажків з виявлення та затримання патріотично налаштованих громадян України в Артемівському районі Донецької області. У липні 2014 року з початком звільнення українських міст від проросійських бандформувань, затриманий залишив службу в «ополченні Новоросії» та повернувся до Херсонщини.Згодом, з метою уникнення від покарання молодик призвався за мобілізацією до Збройних сил України та в подальшому уклав контракт на проходження військової служби в одній з військових частин, яка залучена до операції Об’єднаних сил.Оперативники військової контррозвідки викрили та певний час тримали колишнього бойовика під контролем.06 липня 2018 року матеріали щодо протиправної діяльності вказаної особи передано до Бахмутського відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області з метою відкриття кримінального провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Військова контррозвідка зі складу Об’єднаних сил продовжує виконання заходів направлених на виявлення осіб, причетних до участі у проросійських терористичних організаціях з метою притягнення їх до відповідальності.Разом переможемо!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Samstag, 7. Juli 2018


Чоловік – житель Херсонської області, який в 2014 році поступив на службу до “ДНР” в місті Часов Яр, де виконував вказівки терористів щодо знаходження та затримання патріотів в Артемівському районі Донецької області.

Після того, як у 2014 році ВСУ почали визволення українських міст від терористичних угруповань, повернувся в Херсонську область. На службу в одну з частин ООС чоловік вирішив піти щоб уникнути покарання.Нагадаємо, що раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла про те, що за словами ООС, бойовики грубо порушили перемир’я.

Джерело: Народна Правда
загрузка...