У Польщі ЧС-2018 назвали знаряддям пропаганди Кремля

Депутат польського Сейму Малгожата Госевська обурена, що російська пропаганда має успіх

У Польщі ЧС-2018 назвали знаряддям пропаганди Кремля
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кремль використовує чемпіонат світу по футболу для власної пропаганди, показуючи нібито інша особа Росії, заявила депутат польського Сейму Малгожата Госевська.

Вона додала, що це потрібно розуміти і не писати похвал на адресу російської влади, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

“Ми багато разів говорили про те, що цей чемпіонат не повинен відбутися в Росії, що Росія не та країна, яка заслуговує на проведення такого чемпіонату, адже вона використовує це у своїй пропаганді. Це, власне, і відбувається”, – зазначила Госевська.

Вона підкреслила, що іноземці бачать в Росії вичищені вулиці, симпатичних людей, гарні стадіони.

За її словами, їм це подобається, вони пишуть хвалебні пости в соцмережах, наприклад, голова польської федерації футболу Збігнєв Бонек, подякував в Twitter Росію за нібито відмінну атмосферу під час чемпіонату.

“Це дуже прикро. Адже всі володіють розумом. Я б закликала всіх: перш ніж написати такий твіт, варто добре подумати про те, що вони роблять”, – сказала політик.


Нагадаємо, раніше Слава Рабинович назвав ЧС-2018 «знеболюючим» для росіян. Він опублікував жорстку колонку з критикою «совкової» Росії і її громадян.

Джерело: Народна Правда