Жінка намагалася провезти до “ЛДНР” товарів майже на 2 мільйони гривень

Українка залучила до цього 8 осіб

Жінка намагалася провезти до “ЛДНР” товарів майже на 2 мільйони гривень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українка намагалася провезти через контрольний пункт в’їзду – виїзду «Станиця Луганська» на окуповану територію 48 коробок із виробами, які використовуються у харчовій промисловості на загальну суму 1,7 мільйонів гривень.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-центр ООС.

Loading...

“Співробітники Державної фіскальної служби України зі складу Об’єднаних сил під час чергування на КПВВ «Станиця Луганська» виявили факт порушення українкою порядку переміщення товарів з району проведення операції Об’єднаних сил. Для здійснення протиправних дій дана громадянка залучила вісьмох громадян, які у пішому порядку переносили через КПВВ необхідний вантаж. Загалом жінка мала на меті перемістити на окуповану територію 48 коробок із виробами, які використовуються у харчовій промисловості на загальну суму 1,7 мільйонів гривень”, – йдеться у повідомленні.

Відносно порушниці співробітники ДФС склали протокол за ст. 204-3 КУпАП, через те, що обсяг переміщених товарів перевищив норми, визначені наказом Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України № 39 від 27 березня 2017 року.

Товар вилучено до прийняття рішення у суді.


Жінка намагалася провезти до “ЛДНР” товарів майже на 2 мільйони гривень


Нагадаємо, раніше ми писали, що окупанти на Донбасі почали підробляти українські продукти.

Джерело: Народна Правда
загрузка...