Італія обмежить в’їзд біженців в країну

Новий коаліційний уряд Італії категоричний в своїй антиміграційній політиці.

Італія обмежить в’їзд біженців в країну
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Італія має намір заборонити доступ в свої порти кораблям з врятованими в морі біженцями. Про це глава МВС Італії Маттео Сальвіні заявив у неділю, 8 липня.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Кореспондент.

В ході наміченої на 12 липня зустрічі міністрів внутрішніх справ країн ЄС в австрійському Інсбруку Сальвіні має намір зажадати відповідних гарантій від своїх колег.

Loading...

Раніше Італія оголосила про намір закрити свої порти тільки для рятувальних суден благодійних організацій. На думку глави італійського МВС, подібний підхід необхідний і відносно кораблів “міжнародних місій”.

Сальвіні розкритикував дії представників попередньої  італійської влади, які протягом 5 років підписували угоди, що дозволяють судам доставляти мігрантів в Італії. За даними уряду, з початку 2018 року на італійських берегах були висаджені понад 16 тисяч біженців, більшість з яких складають мігранти з Лівії.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА,  канцлер ФРН Ангела Меркель нещодавно зробила гучну заяву щодо кількості біженців, яку можуть прийняти країни ЄС.

Нагадаємо також, Європейський суд намітив рішення про розподіл біженців в Європі.

Додамо, що міністр внутрішніх справ Німеччини Хорст Зеехофер (Horst Seehofer) має намір представити абсолютно нову політику ФРН щодо біженців. За його словами, нинішню позицію Німеччини з цього питання “необхідно кардинально переглянути”.

Джерело: Народна Правда