У Харкові померла маленька дитина: моторошні подробиці

Хлопчик впав у купальське вогнище і отримав серйозні опіки четвертого ступеня.

У Харкові померла маленька дитина: моторошні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

П’ятирічний хлопчик, який постраждав під час святкування Івана Купала в Харківській області, помер у лікарні Харкова. Напередодні дитина впала в купальське вогнище.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання Mediaport.

Відзначається, що під час проведення святкових заходів в Кегичівському районі хлопчик впав у купальське вогнище, внаслідок чого отримав серйозні опіки четвертого ступеня.

“Як з’ясувалося, родина хлопчика відзначала свято Івана Купала. Поки батьки відволіклися на інші справи, хлопчик впав у вогнище”, – розповіли в місцевому управлінні правоохоронних органів.

За допомогою санавіації дитину доправили до лікарні Харкова, де вона померла. Дані про смерть хлопчика підтвердили в Харківській міськраді.

Варто зауважити, що в поліції сім’ю хлопчика “характеризують позитивно”, але відкрили кримінальну справу за статтею про злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, 6 липня на Харківщині в Кегичівському районі 5-річний хлопчик впав у вогнище під час святкування Івана Купала. Хлопчика з допомогою санавіації доставили в лікарню і надали всю необхідну допомогу.

Також раніше ми розповідали, як   українці відзначають Івана Купала.Одним із найважливіших обрядів у цей день є перестрибування через купальське вогнище. Вважається, що той, хто стрибне вище всіх, буде більш вдалим, здоровішими і щасливішими. Через купальське вогнище стрибали також і закохані пари – якщо пара не розведе рук під час стрибка, її союз буде довгим і міцним. На вогнищі було прийнято спалювати старі речі. За повір’ями, якщо спалити в купальському багатті сорочку хворої дитини, разом з нею згорить і її хвороба.

 

Джерело: Народна Правда