Євросоюз відзначив прогрес України у впровадженні системних реформ

Євросоюз відзначив прогрес України у впровадженні системних реформ
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава Європейської Ради Дональд Тус заявив, що Євросоюз позитивно оцінює прогрес в реформах України. Про це він сказав на брифінгу за підсумками 20-го саміту Україна – ЄС, який відбувся в понеділок у Брюсселі, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Я підтримую постійний зв’язок з усіма представниками української влади, особливо, що стосується цієї дуже важливої ​​теми, я маю на увазі реформи. Прогрес чітко видно і у мене немає ніяких сумнівів, що ваш уряд і ваша адміністрація демонструють величезну рішучість”, – зазначив Туск .

Він також додав, що такі революції як Майдан це не фінал, а тільки початок набагато більш складного прогресу, ніж революція як така.

“Найбільш важливими для України на сьогодні є послідовність і рішучість, сміливість продовжувати реформи”, – додав він.

Туск зазначив, що це складно, але додав, що Україна не має вибору. “Ви повинні здійснювати реформи у власних інтересах”, – зазначив він.

Крім того, представники Євросоюзу вітають прийняття законів про приватизацію і національної безпеки, а також затвердження енергетичної стратегії до 2035 року. У заяві наголошується, що реалізація стратегії дозволить зміцнити енергетичну безпеку України і виконати Паризьке кліматичну угоду.


Як раніше писала НАРОДНА ПРАВДА, Брюссель збирається ввести заборону на ряд одноразових виробів, а також збір у розмірі 80 центів за один кілограм сміття, непридатного до переробки. Планується заборонити ряд одноразових продуктів із пластику й фактично штрафувати країни-члени Євросоюзу за пластикове сміття, який не підлягає вторинній переробці.

Джерело: Народна Правда