ЧС-2018: збірну Росії звинуватили у вживанні допінгу

ЧС-2018: збірну Росії звинуватили у вживанні допінгу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Німецькі ЗМІ звинуватили збірну Росії у вживанні допінгу під час домашнього чемпіонату світу. Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Bild.

У статті німецької газети говориться, що російські футболісти у чвертьфінальному матчі з хорватами вдихали аміак з метою отримання фізичної переваги над суперником.

У повідомленнях також присутня частина відео трансляції матчу, де чітко видно, що півзахисник збірної Росії Олександр Головін щось вдихає зі своєї руки, а захисник Ілля Кутєпов потирає ніс.

У ЗМІ знають, що аміак не прилічений до числа заборонених препаратів. Однак, експерт, який прокоментував виданню епізод, зазначив, що використання спортсменами нітриту водню можна розглядати в контексті застосування допінгу.

У той же час глава медслужби збірної Росії Едуард Безуглов заявив, що нашатирним спиртом користуються «тисячі спортсменів», щоб прийти в тонус.

«Це звичайний нашатирний спирт, яким змочують ватку, – каже Безуглов, – і вдихають. Це роблять тисячі спортсменів, щоб підбадьоритися. Використовується це вже десятки років. Це засіб є не тільки в спорті, але і на звичайній роботі у людей – коли хтось втрачає свідомість, відчуває слабкість – щоб прийти в тонус. Просто за рахунок різкого запаху. Можна сходити в аптеку, купити ватку і нашатирний спирт. Нічого спільного з допінгом це не має», – заявив він.

Як раніше повідомлялося, хорватські футболісти присвятили перемогу над Росією на ЧС-2018 Україні.

Джерело: Народна Правда