Гройсман “зекономив” сотні тисяч на реєстрації авто своєї дружини

Держава не отримала в бюджет велику суму

Гройсман “зекономив” сотні тисяч на реєстрації авто своєї дружини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заощадив 600 тисяч гривень при ввезенні автомобіля для своєї дружини в 2017 році.

Про це повідомив в Facebook журналіст Олександр Дубінський, передає НАРОДНА ПРАВДА.

«Прем’єр-міністр Гройсман без жодних схем і багатоходівок, у тупу, кинув бюджет на 600 тисяч гривень при розмитненні машини для дружини. Голова Кабміну, який відповідає за підвищення соціальних стандартів і зростання доходів громадян, вкрав у цих самих громадян їх пенсії, зарплати і допомоги. Вкрав трохи дороги, трішки медикаментів, парочку пайків і кілька патронів. Скрисив у держави, яка найняла його підвищувати прозорість бюджетної політики, 22 тисячі доларів. Будучи при цьому доларовим мультимільйонером. Борцем з контрабандою та «євробляхами», – підкреслив журналіст.

За його словами, при ввезенні нового авто на територію України Гройсман представив його поламаним, у зв’язку з чим заплатив на 600 тисяч гривень менше.«Якщо ви чоловік, то доплатіть ці гроші і опублікуйте квитанцію. Не будьте поцом», – звернувся Дубінський до Гройсмана.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Служба безпеки України перевірить процедуру митного оформлення автомобіля Mercedes, який належить дружині прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, очільник українського Уряду Володимир Гройсман продав фірмі своєї дружині Олені нерухомість вартістю 8,8 млн гривень.

Джерело: Народна Правда