Харківський аеропорт відмовився приймати літак з людьми

Харківський аеропорт відмовився приймати літак з людьми
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Аеропорт “Харків” відмовився прийняти літак з Єгипту через перевірки Державіаслужби України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на сайт туроператора Join UP.
Як зазначається, літак Шарм-ель-Шейх – Харків, який не може прийняти харківський аеропорт, перевозить 330 туристів.

Loading...

“Як стало відомо сьогодні з офіційного листа, аеропорт” Харків “відмовився прийняти літак типу Airbus 330 авіакомпанії Air Leisure, який перевозить 330 туристів рейсом KUP 5312 за маршрутом Шарм-ель-Шейх – Харків на замовлення туроператора Join UP!”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі туроператора відзначили, що літак Airbus 330 авіакомпанії Air Leisure прибуде в аеропорт Бориспіль о 19:00.

Причиною відмови в прийнятті рейсу стала додаткова перевірка для підтвердження можливості прийняття такого літака в аеропорту Харкова.

“На час проходження перевірок по процедурі аеропорт не зможе приймати рейси повітряного судна типу Airbus 330, але буде мати можливість відновити їх відразу після встановлення відсутності будь-яких ризиків”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що з Києва буде відправлений і сьогоднішній рейс Харків – Шарм-ель-Шейх. Туристам організували трансфер з Києва до Харкова і з Харкова до Києва.


Нагадаємо, міжнародний аеропорт «Бориспіль» очолив рейтинг найбільш швидкозростаючих аеропортів Європи за остаточною оцінкою Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe). За підсумками травня головний аеропорт України зайняв перше місце серед великих європейських аеропортів, які обслуговують від 10 до 25 млн пасажирів, забезпечивши зростання пасажиропотоку на 22,2%.

Джерело: Народна Правда
загрузка...