Ледачий означає розумний: названі незвичайні ознаки високого інтелекту

Низька фізична активність часто притаманна людям, які багато думають

Ледачий означає розумний: названі незвичайні ознаки високого інтелекту
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Несподівані ознаки високого інтелекту названі вченими.

Дослідники впевнені, що ознаками високого інтелекту і гнучкого розуму можуть бути не зовсім здоровий стан психіки і навіть несподівану поведінку, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Вчені визначили шість ознак, які можуть вказувати на інтелект, як мінімум, вище середнього.

Низька фізична активність часто властива людям, які багато думають. Вчені визначили, що ті люди, які мають низьку потребу до пізнання світу і себе, більш фізично активні. Тобто велика розумова діяльність може призводити до меншої фізичної активності.

Атеїзм і лібералізм також можуть свідчити про високий інтелект. До такого висновку прийшов еволюційний психолог Сатосі Канадзава завдяки ряду досліджень. Він з’ясував, що люди, які дотримуються ліберальний і атеїстичних поглядів, частіше мають більш високий рівень інтелекту.

Однак теорія психолога заснована на твердженні про те, що релігія і консерватизм є продуктами багатовікової еволюції. Але для вирішення нових еволюційних задач потрібно бути більш відкритим до інших ідей і поглядів.

Нічний спосіб життя також більшою мірою притаманний інтелектуалам. Про це також заявив Сатосі Канадзава. Тобто, вони мають інший, від заставленого еволюцією режим дня.

Відомо, що наші предки намагалися максимально використовувати світлий час доби, а лягали в ліжко з настанням темряви. А от сучасні інтелектуали перевернули цей режим дня з ніг на голову.

Любов до самотності не є патологією і може служити свідченням високого інтелекту. Ця теорія заснована на твердженні, що розумній людині не нудно самому з собою, адже його мозок часто сконцентрований на складних завданнях і проектах. Інтелектуали навіть можуть відчувати себе більш щасливими, якщо рідко зустрічаються з друзями та іншими людьми.


Нагадаємо, штучний інтелект написав оповідання за мотивами “Гаррі Поттера”.

Нагадаємо також, дослідники навчили штучний інтелект “читати” людські думки.

Джерело: Народна Правда