Стало відомо, скільки в середньому витрачає мешканець Криму і як виросли ціни

З початку року витрати жителів півострова виросли на 2,5 відсотка

Стало відомо, скільки в середньому витрачає мешканець Криму і як виросли ціни
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Житель окупованого Криму витрачає в місяць 14431 рубль (7200 гривень, у перерахунку).

Дані про купівельні спроможності жителів Криму в червні оприлюднив Росстат, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Також наголошується, що з початку року витрати жителів окупованого півострова зросли на 2,5 відсотка.

“В середньому по Криму мінімальний продуктовий набір обходиться в 4088 рублів [2040 гривень] на одну людину – з початку року продукти подорожчали більш ніж на 8 відсотків. У мінімальний продуктовий кошик входить, у розрахунку на одну дорослу людину, приблизно по 300 грамів хліба, картоплі та овочів в день, 160 грамів м’яса, 160 грамів фруктів, 800 грамів молока nf молочних продуктів, 40 грамів олії, 60 г цукру і кондитерських виробів. А також раз на два дні одне яйце та 350 грамів риби на тиждень”, – наголошується у повідомленні.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що   російська окупаційна “влада” не здатна забезпечити Крим мінімальними побутовими благами, зокрема, прісною водою. Через нестачу води на анексованому півострові вже постраждало сільське господарство. Якщо такий стан речей збережеться, то в середньостроковій перспективі степові райони Криму можуть перетворитися на засолену напівпустелю.

Також ми  публікували фото “відвідуваності” кримських пляжів. Незважаючи на те, що нещодавно був відкритий Керченський міст, кримські пляжі залишаються напівпорожніми або зовсім порожніми, проте в мережі з’явилися відео, в яких повідомляють про «рекордний сезон».

А тим часом  Росія затіяла в анексованому  Криму нове “будівництво століття”слідом за Керченським мостом. “Перший заступник міністра економічного розвитку Криму” Андрій Кулик анонсував будівництво нової залізниці Керч-Сімферополь, першу чергу якої оцінили в 35 млрд рублів.

Джерело: Народна Правда