Супрун “повстала” проти бахіл у лікарнях через екологію

У багатьох українських лікарнях всіх відвідувачів змушують одягати бахіли. Іноді навіть категорично забороняють заходити без них в медустанову.

Супрун “повстала” проти бахіл у лікарнях через екологію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Говорячи про бахіли, виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун підкреслила, що псування екології має набагато гірші наслідки для здоров’я людей, ніж сліди від взуття на підлозі.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку Супрун в Фейсбук.

Loading...


“У клініках розвинених країн ви навряд чи побачите людей, які прийшли провідати родича або очікують лікаря в бахілах. Більш того, ні в яких нормативних документах в Україні немає вимог, які зобов’язують пацієнтів та відвідувачів носити бахіли у всіх приміщеннях лікарень, – пише на своїй сторінці в Facebook в. о. голови Моз Уляна Супрун.

За її словами, єдині місця в лікарні, де варто їх носити, операційні приміщення, що вимагають асептичних умов – тобто там проводяться інвазивні втручання та існують ризики виникнення і передачі інфекції.

“Адже використання бахіл може забезпечити мінімальний фізичний бар’єр від мікроорганізмів. Хоча існують дослідження, які не підтверджують ефективності такого методу захисту”, – наголосила виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я.

Супрун вважає, що ініціатива про одягання бахіл кожному, хто переступає поріг лікарні, зазвичай йде від медустанови. І має на меті зменшити роботу прибиральниць, а іноді і нажитися за рахунок гаманця пацієнта.

“Невиправдане використання бахіл в таких обсягах, як це відбувається зараз, економічно необґрунтоване і не несе відчутної користі ні медустанові, ні відвідувачам … Крім того, величезна кількість викинутих одноразових бахіл забруднює планету”, – підсумувала Супрун.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, як правильно користуватися смартфонами, щоб зберегти своє здоров’я.

Нагадаємо також, Уляна Супрун розповіла, що остеохондроз — діагноз, з яким людина може лікуватися дуже довго і ніяк не вилікуватися. Він твердо стоїть у списку разом з дисбактеріозом і вегетосудинною дистонією і є великим комерційним міфом сучасності.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...