«Це справжнє пекло та треш»: відгуки співробітників мережі магазинів «АТБ»

Українці незадоволені умовами праці в магазинах «АТБ»

«Це справжнє пекло та треш»: відгуки співробітників мережі магазинів «АТБ»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В мережі супермаркетів «АТБ» співробітників штрафують за будь-яку провину.

Українці скаржаться, що на залишки зарплати майже неможливо прожити.

Loading...

«Зарплата маленька, немає навіть ставки, яку повинні отримувати. Постійно знімають гроші за будь-яку провину. Неможливо прожити за ті копійки, які платять», – пише співробітниця з Нововолинська.

Працівник з магазину в місті Хорол відзначає, що робота в «АТБ» подібна «пеклу».

«В місті Хоролі в АТБ стало ще гірше. Куди все котиться. Люди йдуть через відносини. Які б не були зарплати, люди не витримують це пекло», – пише незадоволений українець.

Схожий відгук в мережі залишив співробітник в одному з магазинів «АТБ» в Харкові.

«Працюю в АТБ в Харкові, вибрав не далеко від дому. І шкодую… Пішов з іншої мережі, думав тут стабільно буде і персонал нормальний. На жаль — це повний треш — шкода лайкою не можна, думаю знову звільнятися. Працювати в колективі, де підстави і керівництво люди без розуму», – пише харків’янин.


«Це справжнє пекло та треш»: відгуки співробітників мережі магазинів «АТБ» «Це справжнє пекло та треш»: відгуки співробітників мережі магазинів «АТБ»


Раніше повідомлялося, що власники мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» вимотують своїх співробітників нелюдськими умовамипраці.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

Джерело: Народна Правда