Українців попередили, щоб не пили воду з-під крана: це злочин

Українців можуть позбавити подачі води

Українців попередили, щоб не пили воду з-під крана: це злочин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вся Україна може незабаром залишитися без води. У країні закінчуються запаси хлору, який необхідний для очищення води.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Вести.

Loading...

Повідомляється, що в країні залишилося запасів хлору максимум на 20 днів. При цьому, єдиний завод «Дніпроазот» з виробництва хлору в Україні зупинено через високі ціни на газ.

Визнають навислу біду і в «Київводоканалі». У компанії говорять, що можуть обмежити подачу води, зберігши її на кілька годин на добу.

«Незнезаражена вода в мережі подаватися не буде. Це злочин. Не дай Бог хтось вип’є цієї води. Нам потрібно протриматися до того моменту, поки буде змінена технологія, або ж підуть нові поставки реагентів. У нас є єдиний вихід: значно зменшити постачання холодної води. Є такий термін, як «екологічна броня». Вода буде подаватися з певного часу, а її кількість буде сильно обмежена. На превеликий жаль, деякі міста України взагалі залишаться без води», — повідомила голова інформаційного управління «Київводоканалу» Вікторія Яковлєва.

Зазначимо, що в «Київводоканалі» не виключають можливості шантажу з боку власників«Дніпроазоту».

«Поставки були припинені раніше обумовлених термінів. Нікого заздалегідь не попереджали. Сказали тільки за місяць. Це все дуже схоже на шантаж», – додала Яковлєва.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що українців попередили про можливі проблеми з водопостачанням.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...