Сила в правді

Навігація
Головна Новини Європейський банк виділить Україні гроші на важливий проект

Європейський банк виділить Україні гроші на важливий проект

Європейський банк виділить Україні гроші на важливий проект
в Новини/Політична правда

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділить Україні € 75 млн на проект “Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України”. Відповідна угода була підписана 9 липня на саміті Україна – ЄС у Брюсселі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на прес-службу Кабміну.

З української сторони угоду підписала віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, з боку ЄС – віце-президент ЄІБ Вазіл Гудак.

Європейський банк виділить Україні гроші на важливий проект

Як повідомляється, угода, яку підписали віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе і віце-президент ЄІБ Вазіл Худак дозволить отримати кредит від ЄІБ в розмірі 75 млн євро.

Також проект дозволить поліпшити дорожню безпеку у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві та Кам’янці-Подільському.

Проект передбачає заходи, спрямовані на зниження рівня смертності, травматизму на вулицях українських міст, зменшення кількості ДТП, створення безпечних і комфортних умов для учасників дорожнього руху.

“Підвищення якості транспортної інфраструктури є стратегічним пріоритетом для України. Протягом багатьох років українські дороги були постійним джерелом скарг. Погані дороги не тільки обмежують наше право на свободу пересування, вони також завдають непоправної шкоди людському житті. Маючи рівень смертності в ДТП в три рази вище , ніж в ЄС, дуже важливо вдосконалити нашу транспортну інфраструктуру “, – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Гудак підкреслив, що поліпшення дорожньо-транспортної системи зробить українські міста більш привабливими для життя.


Нагадаємо, львівське комунальне підприємство “Зелене місто” 8 червня оголосило тендер на будівництво комплексу з переробки твердих побутових відходів. Європейський банк реконструкції та розвитку виділяє 35 мільйонів євро на будівництво заводу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: