Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Наркозалежні люди вигадали новий спосіб запобігання передозуванню

Наркозалежні люди вигадали новий спосіб запобігання передозуванню

Коли пульс перевищує 150 ударів на хвилину, наркозалежні відмовляються від дози

Наркозалежні люди вигадали новий спосіб запобігання передозуванню
в Закордонна правда/Новини

Американські журналісти провели розслідування, в ході якого з’ясувалося, що останнім часом трекери і т. н. “розумні годинники” стали популярними у наркозалежних осіб, які використовують їх для відстеження здоров’я серця, щоб уникнути передозування.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на CNBC.

Видання розповідає реальну історію з життя, головним героєм якої виступає людина під вигаданим ім’ям Оуен (Owen), який є наркоманом і сидить на кокаїні, та відкрив для себе новий спосіб застосування фітнес-технологій.

Одного разу наркозалежний зауважив, що після чергової дози наркотику його трекер Fitbit вказав на підвищений до 150 ударів на хвилину пульс. Оуен поділився своїм спостереженням з другом, після чого вони провели ще один експеримент. Після того, як товариш Оуена прийняв наркотики, його пульс виріс з 80 до 150 ударів на хвилину і почав знижуватися тільки через 20 хвилин.

Тепер Оуен постійно використовує фітнес-трекер саме для відстеження частоти серцевих скорочень (ЧСС) під час вживання наркотиків. Він стверджує, що таким чином піклується про своє здоров’я, оскільки коли пульс перевищує 150 ударів у хвилину, чоловік відмовляється від дози.

Подібного роду випадки зовсім не поодинокі, а подібне застосування фітнес-технології вже давно норма серед відповідної категорії населення.

Лікарі підтвердили, що прийом наркотиків цілком може спровокувати зупинку серця, інсульт, стенокардію і масу інших проблем зі здоров’ям, які можуть призвести до летального результату. В той же час вони заявили, що ніякі фітнес-трекери не допоможуть наркоманам шляхом відстеження ЧСС запобігти ризику виникнення серцевого нападу, навпаки, покладаючись на гаджети, вони піддають себе ще більшому ризику. Вони підвищують дозу до досягнення граничних показників, вважаючи це безпечним. Але це не більше, ніж ілюзія безпеки.


Нагадаємо, тести на вагітність може замінити «розумний» браслет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: