НБУ відсудив птахофабрику, на якій “вирощують курчат” бойовики ДНР

Господарський суд Донецької області конфіскував майно Зугреського племптахорепродуктора і передав його у власність Національного Банку України

НБУ відсудив птахофабрику, на якій “вирощують курчат” бойовики ДНР
Автор Желізняк Олександр в Аграрна правда/Новини

Господарський суд Донецької області конфіскував майно «Зугреського племптахорепродуктора» і передав його у власність Національного Банку України.

Відповідна інформація опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Agroday.

За рішенням суду, птахофабрика перейшла до Нацбанку в якості компенсації заборгованості Банку “Фінансова ініціатива”, що належить Олегу Бахматюку, — разом з усіма пташниками, інкубаторами та іншим виробництвом.

За інформацією finclub, сума заборгованості банку становить 2,1 млрд грн. Але ось невдача — «Зугреський племптахопродуктор» розташований в окупованій бойовиками Донецької області. Тепер там “вирощують курчат” бойовики ДНР.

Відзначимо, що YouControl все ще відносить племрепродуктор до холдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка. Але там заявляють, що в них немає бізнесу на окупованій території.

Нацбанк у 2017 році проводив оцінку майна підприємства в 2017 році. Тоді воно коштувало 8,5 млн грн — на 237,2 млн грн нижче ціни, зазначеної в іпотечних договорах. Зараз НБУ має намір продати репродуктор на відкритих торгах.


Нагадаємо, син Януковича намагався “віджати” 1,5 млрд у Нацбанку. Він хотів через суд повернути 1,57 млрд гривень, які стягнув Нацбанк по справі “Всеукраїнського банку розвитку“.

Джерело: Народна Правда