Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Невтішний прогноз: виростуть ціни на залізничні квитки

Невтішний прогноз: виростуть ціни на залізничні квитки

Мінекономіки допускає похибку прогнозу в 3 процентних пункти

Невтішний прогноз: виростуть ціни на залізничні квитки
в Економічна правда/Новини

Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує в найближчі роки істотне підвищення тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажів.

МЕРТ прогнозує зростання тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу, а також перевезення вантажів залізничним транспортом на 25 відсотків у 2018 році і на 25 відсотків у 2019 році, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Українські новини».

Про це свідчать дані проекту урядової постанови щодо прогнозу соціального й економічного розвитку на 2019-2021 роки.

Мінекономіки допускає відхилення від прогнозів у 2018-2020 роках у розмірі 3 процентних пунктів, як у бік збільшення, так і убік зменшення.

При цьому Мінекономіки прогнозує, що в 2020-2021 роках тарифи на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу підвищаться на 30 відсотків (з похибкою в 3 п. п. як у бік збільшення або зменшення).

Також Мінекономіки прогнозує, що в 2020-2021 роках тарифи на перевезення вантажів залізничним транспортом зростуть відповідно на 22 і на 20 відсотків (при погрішності в 2 п. п.).


Раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, як українці будуть купувати квитки на потяги по-новому. В цьому році в “Укрзалізниці” обіцяють додати до сервісу продажу квитків на сайті функцію «лист очікування», завдяки якій пасажири зможуть купувати квитки на потрібні їм напрямки, навіть якщо їх уже немає у відкритому продажі.

Нагадаємо, державне публічне акціонерне товариство “Укрзалізниця”, яке є монополістом на ринку послуг залізничних перевезень, неодноразово потрапляло в гучні корупційні скандали, в першу чергу, пов’язані із державними закупівлями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: