Сила в правді

Навігація
Головна Новини Патріарх Кирило закликав росіян жити в бідності

Патріарх Кирило закликав росіян жити в бідності

Кирило роз'яснив росіянам, коли ж настає справжній гріх

Патріарх Кирило закликав росіян жити в бідності
в Новини/Соціальна правда

Єпископ Російської православної церкви патріарх Кирило засудив всіх, хто хоче розбагатіти і розповів, що буде з такими людьми та їх майном.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на офіційний сайт Московської патріархії.

За словами представника російської церкви, всі прагнення накопичити багатство і задовольнити свою радість не мають ніякого сенсу, адже врешті-решт абсолютно всіх чекає однаковий кінець – ми всі помремо, а все, що нажили за життя, більше нам не буде належати.

Таку заяву патріарх зробив під час своєї проповіді в Савино-Сторожевскому ставропігійному монастирі, – пише офіційний сайт Московської патріархії.

“Для померлої людини багатства немає. Уявіть собі: все життя людина працювала тільки для того, щоб бачити матеріальний фактор, тільки для того, щоб примножувати своє багатство, і що ж тоді означає його кінець? Повне фіаско. Те, що створював, зникло, воно більше не твоє, ти до нього не маєш ніякого відношення “, – сказав Кирило.

“Коли люди купують те, що їм не потрібно, набувають заради придбання, коли не знають, що вигадати, щоб утішити свою плоть, вимагають все більше і більше для свого задоволення – ось тоді й настає гріх”, – додав патріарх.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що роль Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) в Україні є миротворчою. Про це заявив  патріарх Російської православної церкви (РПЦ) Кирило на зустрічі в Москві з держсекретарем Ватикану кардиналом П’єтро Паролином.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заборонив залучати священиків УПЦ МП до капеланської служби в Національній гвардії. Заступник командувача Нацгвардією по роботі з особовим складом Ярослав Сподар пояснив, що в наказі написано: «Не допускаються священики, духовні центри яких знаходяться на території країни-агресора».

Також раніше повідомлялося про зміну ставлення до УПЦ МП у президента України Петра Порошенка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: