У Сенат США внесли резолюцію щодо анексії Криму

Резолюція засуджує порушення прав людини в Криму та підкреслює правову відповідальність РФ за такі злочини протягом часу, коли триває незаконна російська окупація півострова.

У Сенат США внесли резолюцію щодо анексії Криму
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Сенаті США представили проект резолюції, яка засуджує незаконні намагання РФ окупувати Крим.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила прес-служба Посольства України в США.

Loading...

Двопартійна група сенаторів на чолі зі Співголовою Комітету закордонних відносин Сенату США Робертом Менендезом та Співголовою Сенатського українського кокусу Робертом Портманом внесли на розгляд Сенату проект резолюції, яка засуджує незаконні намагання РФ окупувати Крим.

У документі, зокрема, підтверджується позиція Сенату про те, що Крим є частиною суверенної території України. Наголошується на тому, що політика США повинна полягати у протидії намаганням змінити статус, демографічну карту чи політичну природу Криму.

 Також резолюція засуджує порушення прав людини в Криму та підкреслює правову відповідальність РФ за такі злочини протягом часу, коли триває незаконна російська окупація півострова.

Сенатори закликають Уряд США продовжувати застосовувати повноваження у частині санкцій проти РФ, надані, зокрема, згідно із “Законом про протидію супротивникам Америки через санкції” від 2017 року, та вітають подальші зусилля американської сторони щодо заохочення ЄС до впровадження додаткових санкцій, пов’язаних з Кримом.

Резолюція містить заклик до Уряду США проголосити, що зовнішня політика США полягає у тому, щоб ніколи не визнавати незаконної анексії Криму Російською Федерацією.Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше президент США Дональд Трамп не дав чіткої відповіді на запитання про імовірне визнання анексії Криму під час спілкування з журналістами на борту президентського авіалайнера Air Force One на шляху до штату Нью-Джерсі.

Нагадаємо також, раніше в Москві відбулася зустріч радника президента США з питань національної безпеки Джона Болтона і президента РФ Володимира Путіна, під час якої піднімалося питання з приводу Криму. США висловили свою позицію про те, що офіційний Вашингтон, як і раніше, не згоден з російською окупацією Криму.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Путін анексував Крим через неповагу до США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...