Сила в правді

Навігація
Головна Новини «АТБ» заборгувала 5 млн постачальнику українського вина

«АТБ» заборгувала 5 млн постачальнику українського вина

На компанію подали в суд

«АТБ» заборгувала 5 млн постачальнику українського вина
в Новини/Соціальна правда

Українська мережа супермаркетів «АТБ-Маркет» не повертає борг у розмірі понад п’ять мільйонів гривень.

Про це сказано в реєстрі судових рішень.

У матеріалах справи сказано, що між «АТБ» і ТОВ «Камянка Глобал Вайн» було укладено договір на поставку товару. Однак «АТБ» оплатила товар лише частково і в підсумку заборгувала майже 11 мільйонів гривень.

Незабаром «АТБ» сплатила частину боргу, але все одно залишилася винна понад п’ять мільйонів гривень. Тому на компанію подали в суд по поверненні заборгованості. На даний момент судовий процес триває.

Компанія «Камянка Глобал Уайт» займається виробництвом вин. Також вона продає і розробляє власні бренди алкогольних напоїв.

Нагадаємо, власники мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» не повертають борг Фонду гарантування вкладів фізосіб. Магазин заборгував Фонду суму в 4,013 мільйонів гривень.

Крім того, в Єдиному реєстрі судових рішень можна знайти десятки позовів з боку постачальників товарів і послуг, з якими компанія «АТБ-Маркет» не вважає за потрібне розраховуватися. Чимало й тих, кому АТБ платить із запізненням більше року.

Так, товариство з обмеженою відповідальністю «Беседер груп» звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовом про стягнення 1 002 268, 97 грн за неналежне виконання умов договору.

Раніше Господарський суд Чернігівської області на початку квітня 2018 року також виніс вирок на користь заявника – Ніжинського хлібо-булочних комбінату. «АТБ» не розрахувався з комбінатом за поставлений в його маркети хліб на суму 46,9 тисяч гривень.


Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: