Сила в правді

Навігація
Головна Новини Чому сонячне затемнення небезпечне для здоров’я: медики пояснили

Чому сонячне затемнення небезпечне для здоров’я: медики пояснили

За годину після початку затемнення у 70% гіпертоніків піднімається артеріальний тиск

Чому сонячне затемнення небезпечне для здоров’я: медики пояснили
в Новини/Правда про здоров'я

У п’ятницю, 13 липня, відбудеться часткове сонячне затемнення. Проте навіть такі незначні зміни у небі можуть серйозно вплинути на здоров’я.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 24 Канал.

Лікарі попереджають – сонячне затемнення може негативно позначитися на самопочутті навіть здорової людини. Вплив цього явища на поведінку і самопочуття людини можна відчувати за два тижні до її настання.

Найбільше вплив від затемнення відчуватимуть люди з ендокринними та серцево-судинними захворюваннями, гіпертоніки та метеозалежні.

Зокрема, як підтвердили дослідження, за годину після початку затемнення у 70% гіпертоніків піднімається артеріальний тиск, судини звужуються, а серце збільшує потужність викиду крові, через що кров нерівномірно надходить до півкуль головного мозку.

Відчує вплив і нервова система – в організмі йде дуже потужне навантаження на систему регуляції, вона фактично перевіряється на міцність.

Також негативний вплив від затемнення можуть відчувати люди, які зараз проходять курси лікування від якого-небудь захворювання.

Медики додають, аби сердечникам полегшити вплив затемнення на організм, можна випити кілька крапель “медичного коньяку” – настоянку глоду. Вона має тонізуючу дію, регулює роботу судин, зокрема, відновить кровотік.

Окрім того, сонячне затемнення викликає у людей і тварин почуття тривоги, може розвинутися стан внутрішнього душевного дисонансу.


Нагадаємо, раніше ми писали, що прісна вода виявилася шкідливою для здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: